qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Method
af: Metode

en: Do not display
af: Moenie vertoon nie

en: Show
af: Vertoon

en: Revert
af: Rol terug

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Blue
af: Blou
