qTip (Stylish jQuery Tooltips) (7.x-2.0-rc4) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Focus
gl: Foco

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Core
gl: Núcleo

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Example
gl: Exemplo

en: Method
gl: Método

en: Events
gl: Eventos

en: here
gl: aquí

en: Clone
gl: Clonar

en: Position
gl: Posición

en: Do not display
gl: Non amosar

en: Show
gl: Amosar

en: Revert
gl: Volver

en: Red
gl: Vermello

en: Style
gl: Estilo

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Debug
gl: Depuración

en: Hide
gl: Agochar

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Title text
gl: Texto do título

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Leave
gl: Avandonar

en: Placement
gl: Ubicación

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Dark
gl: Escuro
