Quail API (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Severity
nl: Ernst

en: Failed
nl: Mislukt

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
