Quail API (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Severity
pt: Severidade

en: Failed
pt: Falhou

en: Passed
pt: Aprovado

en: Formatter
pt: Formatador

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
