Quail API (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: ID
th: ไอดี

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Passed
th: ผ่าน

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
