Quail API (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Severity
da: Grad

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Suggestions
da: Forslag

en: Formatter
da: Formatering

en: Machine Name
da: Maskinnavn
