Quail API (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Severity
it: Rilevanza

en: Failed
it: Non riuscito

en: Passed
it: Passato

en: Formatter
it: Formattatore

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
