Quail API (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Machine Name
sk: Strojový názov
