Quail API (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Passed
tr: Geçti

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Machine Name
tr: Makine Adı
