Quail API (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Severity
id: Keparahan

en: Failed
id: Gagal

en: Formatter
id: Pengformat

en: Machine Name
id: Nama Mesin
