Quail API (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Severity
pl: Priorytet

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Passed
pl: Zdany

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Formatter
pl: Formater

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
