Quail API (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Severity
pt: Severidade

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Passed
pt: Aprovado(a)

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: Suggestions
pt: Sugestões

en: Formatter
pt: Formatador

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina
