Quail API (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: ID
vi: Mã

en: Severity
vi: Mức độ

en: Failed
vi: Thất bại

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: Suggestions
vi: Các đề nghị

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
