Quail API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Severity
ar: الحدة

en: Failed
ar: فشل

en: Passed
ar: نجح

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
