Quail API (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Severity
es: Gravedad

en: Failed
es: Falló

en: Passed
es: Pasado

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Suggestions
es: Sugerencias

en: Formatter
es: Formateador

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
