Quail API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Severity
oc: Importància

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
