Quail API (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: ID
hu: Azonosító

en: Severity
hu: Szint

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Formatter
hu: Formázó

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Code Snippet:
hu: Kódrészlet:
