Quail API (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
