Quail API (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Severity
gl: Gravidade

en: Failed
gl: Fallo

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: Formatter
gl: Formateador

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
