Quail API (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Severity
he: חוּמרה

en: Failed
he: נכשל

en: Formatter
he: פורמט

en: Machine Name
he: שם מכונה
