Quail API (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Severity
ro: Gravitate

en: Failed
ro: Eșuat

en: Suggestions
ro: Sugestii

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Machine Name
ro: Nume mașină
