Quail API (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Severity
uk: Важливість

en: Failed
uk: Невдало

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Formatter
uk: Форматер

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
