Quail API (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Severity
ca: Severitat

en: Failed
ca: Fallat

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Formatter
ca: Formatador

en: Machine Name
ca: Nom màquina
