Quail API (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Severity
ja: 重大度

en: Failed
ja: 失敗

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Machine Name
ja: システム内部名称
