Quail API (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Suggestions
kn: ಸಲಹೆಗಳು
