Quail API (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Severity
ru: Важность

en: Failed
ru: Не удалось

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Suggestions
ru: Предложения

en: Formatter
ru: Форматер

en: Machine Name
ru: Машинное имя
