Quail API (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Severity
sv: Grad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Suggestions
sv: Förslag

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
