Quail API (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Severity
de: Schweregrad

en: Failed
de: Fehlgeschlagen

en: Passed
de: Bestanden

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Suggestions
de: Vorschläge

en: Formatter
de: Anzeigeformat

en: Machine Name
de: Systemname

en: Section 508
de: Abschnitt 508
