Qualtrics eXperience Management (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Custom
gl: Personalizado

en: Deleted
gl: Borrado

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.
