Qualtrics eXperience Management (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Submit
no: Send

en: Last Updated
no: Sist oppdatert

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Custom
no: Tilpasset

en: Deleted
no: Slettet

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.
