Qualtrics eXperience Management (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Deleted
nn: Sletta

en: The block has been created.
nn: Blokken er oppretta.
