Qualtrics eXperience Management (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: The block has been created.
cy: Mae'r bloc wedi ei greu.
