Qualtrics eXperience Management (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Deleted
eo: Forigita

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.
