Qualtrics eXperience Management (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Deleted
af: Uitgewis

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.
