Qualtrics eXperience Management (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
