Qualtrics eXperience Management (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Custom
is: Sergjørt

en: Deleted
is: Strikað

en: The block has been created.
is: Blokkurin er stovnaður.
