Qualtrics eXperience Management (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.
