Qualtrics eXperience Management (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला
