Qualtrics eXperience Management (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Custom
pt: Personalizado

en: Deleted
pt: Apagado
