Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Update
az: Yeniləmə

en: Count
az: Say

en: Color
az: Rəng
