Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Color
bs: Boja

en: 1 week
bs: 1 sedmica
