Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Color
cy: Lliw
