Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Color
el: Χρώμα

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Data
el: Δεδομένα
