Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Count
fa: شمارش

en: 1 year
fa: یک سال

en: Color
fa: رنگ

en: Color settings
fa: تنظیمات رنگ

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Data
fa: داده

en: 2 weeks
fa: 2 هفته

en: Comment creation
fa: ایجاد دیدگاه
