Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Date
gl: Data

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: To:
gl: Para:

en: Count
gl: Contar

en: Color
gl: Cor

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 2 weeks
gl: 2 semanas
