Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Count
hy: քանակ

en: Color
hy: Գույն
