Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Update
id: Perbarui

en: Count
id: Jumlah

en: Color
id: Warna

en: Color settings
id: Pengaturan warna

en: 1 week
id: 1 minggu
