Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Date
it: Data

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: To:
it: A:

en: Count
it: Numero

en: Color
it: Colore

en: From:
it: Da:

en: Color settings
it: Impostazioni sui colori

en: Data
it: Dati
