Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Count
jv: Jumlah

en: Color
jv: Kelir
