Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Color
ka: ფერი
